OFERTA 2020!

Zapraszam do zamkniętej grupy na Facebooku!

Setki zadań maturalnych z odpowiedziami dopasowanymi do klucza. Instrukcje jak poradzić sobie z arkuszem maturalnym. Ekskluzywne materiały i porady doświadczonego korepetytora. Wskazówki pokazujące jak zdobyć maksymalną liczbę punktów za poszczególne zadania. A także schematy rozwiązywania konkretnych rodzajów zadań, w tym praca z doświadczeniami: problem badawczy, hipotezy, wniosek. A także zestaw zwrotów zakazanych na maturze!

WYKUP DOSTĘP


POMOC

Dowiesz się tego, czego nie uczą w szkole. Do rozwiązywania zadań na maturze z biologii nie wystarczy tylko wiedza książkowa. Trzeba jeszcze zdobyć umiejętność odpowiadania zgodnie z kluczem!


KONKRET

Przedstawię Tobie jak uniknąć błędów i jak odpowiadać na maturalne pytania, by pochwalić się swoją wiedzą i zdobyć jak najwięcej punktów. Dostaniecie też dostęp do tego co zakazane na maturze!


WIEDZA

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu do matury z biologii. Opracowałem więc specjalne materiały, które na 100% pomogą Wam osiągnąć lepszy wynik.

KLIKNIJ


O mnie

Jestem Paweł. Mam doświadczenie nauczyciela akademickiego oraz wieloletni  staż udzielania korepetycji przygotowujących do matury z biologii. Dzięki licznym materiałom dydaktycznym (testy, podręczniki, filmy, mp3, prezentacje, arkusze), a teraz także z profilem społecznościowym, pomagam opanować zawiłe zagadnienia biologiczne.

Na co dzień uczę rozwiązywać zadania maturalne, analizować je i prawidłowo formułować odpowiedzi. Jestem zwolennikiem indywidualnego podejścia do ucznia i kreatywnej pracy z materiałami oraz arkuszami egzaminacyjnymi.

Opracowuję sprawdzone przepisy na zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia!

Pozdrawiam, Paweł Kardynia